Тренінг з протидії торгівлі людьми у формі симуляційної гри •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 20 •травня• 2019, 11:34•

16-17 квітня 2019 року в м. Світловодськ на базі відпочинку “Хвиля проходив тренінг з протидії торгівлі людьми.

Тренінг проводився громадською організацією “Обласний жіночий інформаційний центр” (ОЖІЦ) в рамках проекту “Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні у Кіровоградській області”, який реалізується в області з  2014 року спільно з координатором ОБСЄ.

На тренінгу були присутні суб'єкти взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, а саме департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінь соціального захисту населення Онуфріївської та Долинської райдержадміністрацій, представники районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, представники відділу боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми головного управління Національної поліції в області  та інші.

Тренінг був побудований у форматі симуляційної гри з залученням акторів, які грали постраждалих від трудової та сексуальної експлуатації та злочинців, які їх експлуатували.

Суб'єкти взаємодії діяли відповідно до власних посадових обов'язків, а модератори тренінгу-тренери ОЖІЦ В.Боровиков та Н.Калашникова прокладали алгоритм дій, занотовували помилки та всіляко сприяли плідній співпраці між суб'єктам.

Тренінг в такому форматі в Україні проводився вперше.