На ІІ оздоровчу зміну з 25 червня по 15 липня 2019 року до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку направлено... •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 25 •червня• 2019, 16:02•

Сьогодні, 25 червня 2019 року департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації на ІІ оздоровчу зміну з 25 червня по 15 липня 2019 року до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку направлено 60 дітей Кіровоградської області з Вільшанського,  Голованівського, Світловодського, Петрівського районів, міста Кропивницький, Бобринецької об’єднаної територіальної громади.

Путівки придбано за рахунок коштів обласного бюджету для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, а саме: діти-сироти та діти, позбавлені  батьківського піклування, діти з багатодітних та  малозабезпечених сімей, діти, батьки яких є учасниками бойових дій.