Про Всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників» •PDF• •Друк•
••Четвер•, 27 •червня• 2019, 11:40•

З 04 по 05 липня 2019 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Метою Акції є:

презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО; навчання молоді надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях;

проведення заходів, присвячених 5-річчю звільнення міст Східної України від російської окупації.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування, представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу буде відбуватись в ІІ етапи.

І етап. 04 липня - Наметове містечко м. Краматорськ (гора Карачун):

відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;

волонтерський сектор;

сектор спілкування з ветеранами АТО;

сектор відеопоказів;

сектор обміну інформації;

координаційний сектор;

навчальний сектор;

Робота в секторах:

з презентації проектів, пов’язаних з ветеранами АТО;

з обміну спогадами;

з показу відеосюжетів з тематики проведення;

з майстеркласу з надання домедичної допомоги;

акустичний концерт «Пісні, народжені в АТО»

ІІ етап. 05 липня - відкриття музею «Український нескорений Донбас» у м. Дружківка. Участь у заходах, присвячених 5-річчю звільнення міст Східної України від російської окупації.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією спільно з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області.

Під час проведення заходу протягом двох днів (04-05 липня) учасники забезпечуються харчуванням.

Учасники заходу забезпечуються проживанням з 04 по 05 липня (1 доба). Поселення з 10.00 04 липня у наметовому містечку за адресою: м. Краматорськ (гора Карачун). Загальна кількість місць для поселення у наметовому містечку - 200 учасників (можливо взяти участь у заході з власним наметом).

Контактна особа: головний спеціаліст відділу молодіжної політики та масових заходів національно-патріотичного виховання управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Назаров Олексій, тел. 0667904773.