VІ тематична зміна “Мистецька академія” •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 24 •червня• 2019, 17:28•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на VІ тематичну зміну “Мистецька академія” для оздоровлення та відпочинку з 22 червня до 12 липня 2019 року направлено 24 дитини пільгових категорій, а саме: 3 дитини-сироти, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, 11 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 3 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 1 дитина з інвалідністю, 2 відмінника навчання, 2 дитини, які перебувають на диспансерному обліку, 1 талановита та обдарована.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Долинський-1, Маловисківський-1, Новоархангельський-1, Онуфріївський-1, Бобринецький-1, Олександрівський-2, Гайворонський-1, Кропивницький-1, Знам'янський-1, Новгородківський-1, Добровеличківський-1, Устинівський-1, Олександрійський-1, Новоукраїнський-1, м. Кропивницький-5, м. Світловодськ-2,  м. Олександрія-1, м. Знам'янка-1.

24 путівки, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.