Відбулось засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу з координації роботи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей •PDF• •Друк•
••Середа•, 03 •липня• 2019, 15:47•

03 липня 2019 рок під головуванням т.в.о. голови облдержадміністрації – голови штабу Світлани Лобанової відбулось засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу з координації роботи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

На засіданні обговорені питання стану проходження оздоровчої кампанії в області, протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення громадян (дітей), розташованих на території області та дотримання вимог санітарного законодавства у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

З питання стану проходження в області оздоровчої кампанії 2019 року проінформували заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Надія Кримська та заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ул’яна Соколенко.

Про стан протипожежного захисту об`єктів літнього відпочинку та оздоровлення громадян (дітей), розташованих на території області інформував заступник  начальника управління з надзвичайних ситуацій ДСНС України в області Василь Штогрін.

Про стан дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань охорони праці в оздоровчих закладах області доповідала начальник відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці в області Ірина Чирва-Репетир.

Питання дотримання вимог санітарного законодавства у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку висвітлив перший заступник начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в області Андрій Багрій.

Зокрема було зазначено, що для належного проведення оздоровчої кампанії було вжито всіх організаційних заходів: затверджено обласну комплексну соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018- 2022 роки; питання стану протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення дітей розглянуто на засіданні обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення та на попередньому засіданні штабу.

В області забезпечено роботу 491 дитячого оздоровчого закладу, у т.ч. 5 стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку та 486 - на базі шкіл та позашкільних закладів.

На здійснення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році з бюджетів усіх рівнів та за рахунок позабюджетних коштів передбачені видатки у сумі 35,4 млн.грн.

З метою забезпечення належного контролю за безпекою перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку міжвідомчою комісією, до складу якої входять представники структурних підрозділів облдержадміністрації, управління ДСНС України у Кіровоградській області, територіального управління Держпраці, Держпродспоживслужби та головного управління Національної поліції в області, проведено перевірки готовності стаціонарних оздоровчих закладів області та роботи І оздоровчої зміни.

В цілому оздоровча кампанія 2019 року проходить в звичайному режимі.

Департамент продовжує тримати на контролі оздоровчий процес дітей в стаціонарних закладах оздоровлення та відпочинку до закінчення оздоровчої кампанії 2019 року.

За результатами засідання штабу надано відповідне доручення.