04 липня 2019 року відбулось засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради •PDF• •Друк•
••Четвер•, 04 •липня• 2019, 16:46•

04 липня 2019 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

В роботі ради взяли участь т.в.о. голови обласної державної адміністрації Світлана Лобанова, генеральний директор обласного об’єднання організацій роботодавців Олександр Саінсус та голова Федерації профспілок області Максим Баланенко.

В рамках засідання заслухано інформації сторін соціального діалогу про стан виконання Територіальної угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2014-2017 роки у 2018 році.

Про забезпечення промисловості регіону інженерними та робітничими кадрами та якість їх підготовки вищими навчальними закладами та системою профтехосвіти області у 2018-2019 навчальному році та на період до 2023 року дополи начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський, в.о. директора обласного центру зайнятості Лілія Колесник та запрошені на засідання проректор з наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету Олександр Левченко і директор Кропивницького інженерного коледжу Микола Сторожук.

Крім того,  заслухали директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Олександра Корнюшу з інформацією про сприяння органами виконавчої влади розвитку промислових підприємств області.

На засіданні ради були присутні керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області, представники обласного об’єднання організацій роботодавців, Федерації профспілок області.

За результатами засідання ради підготовлено проекти рішень з відповідними пропозиціями.