Надійшли кошти для виплати компенсацій та допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 08 •липня• 2019, 14:37•

05 липня 2019 року для виплати компенсацій та допомог за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” на рахунки управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів направлені кошти у сумі 2,02 млн. грн. Зазначені кошти нададуть можливість забезпечити виплатою компенсацій та допомог  постраждалих громадян у повному обсязі. Виплати будуть здійснюватись відповідно до чинного законодавства.