Проведено перевірку роботи ІІ оздоровчої зміни в ТОВ «ДЗОЗ «Бригантина» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •липня• 2019, 08:37•

11 липня 2019 року комісією з проведення перевірок стану готовності та роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої кампанії 2019 року, склад якої затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 травня 2019 року № 758-р, проведено перевірку роботи ІІ оздоровчої зміни в ТОВ «ДЗОЗ «Бригантина» (Новоархангельський район), ТОВ «ДЗОЗ «Лісова пісня» (Маловисківський район), яка розпочалась відповідно з 26 червня 2019 року та з 08 липня 2019 року.

До складу комісії входять представники департаменту соціального захисту населення, управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби  в області.

В ДОЗ «Лісова пісня» на ІІ оздоровчій зміні перебуває 118 дітей, в ДОЗ «Бригантина» - 302 дитини. Тривалість зміни - 21 день.

Комісією перевірено стан організації виховної роботи, забезпечення педагогічним, медичним персоналом, працівниками харчоблоку, стан дотримання санітарного законодавства та пожежної безпеки в закладах.