Інформаційні послуги

Стан фінансування видатків на надання різних видів державної допомоги, житлових субсидій та пільг станом на 01 липня 2019 рік •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •липня• 2019, 15:58•

На надання пільг та житлових субсидій з оплати житлово-комунальних послуг передбачено кошти з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 521,1 млн.грн.

Надано пільг та житлових субсидій на суму 299,1 млн. грн., у тому числі: пільги – 81,1 тис. особам на суму 117,8 млн.грн., субсидії – 83,8 тис. особам на суму 181,2  млн.грн. Профінансовано – 489,5 млн.грн., у тому числі погашення заборгованості минулих років – 186,5 млн.грн., поточний рік –303,0 млн.грн. Потреба у фінансуванні 6,4 млн.грн.

Крім того субсидії на житлово-комунальні послуги у грошовій безготівковій та готівковій формі нараховано та виплачено у сумі 421,2 млн.грн.

На надання пільг та субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу передбачено 211.9 млн. грн., що на 12,5% більше, ніж у минулому році.

Нараховано пільги 10,9 тис. домогосподарств на суму 21,7 млн.грн. житлові субсидії – 25,5 тис. домогосподарств на суму 83,3 млн.грн., Профінансовано – 99,5 млн.грн., у тому числі погашення заборгованості минулих років – 1,8 млн.грн. Потреба у фінансуванні –7,3 млн.грн.

Для виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, передбачено кошти у сумі 1765,4 млн. грн., що на 24,0 % більше, ніж у минулому році.

Державну допомогу надано 67,9 тис. сімей на суму 701,1 млн.грн.

Заборгованість відсутня.

Для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам та соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя передбачено кошти у сумі 51,2 млн.грн., що на 8,7 % більше, ніж у минулому році.

Державну допомогу надано 267 сім'ям батьків – вихователів і прийомних батьків на 694 дітей та 12 патронатним вихователям на 27 дітей на суму 22,7 млн. грн.

Заборгованість відсутня.