В МДЦ “Артек” розпочалася VІІ зміна •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 16 •липня• 2019, 10:07•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на VІІ тематичну зміну “Змінимо світ на краще” для оздоровлення та відпочинку з 16 липня до 05 серпня 2019 року направлено 24 дитини пільгових категорій, а саме: 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 8 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 3 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 1 дитина з інвалідністю, 2 дитини, які перебувають на диспансерному обліку, 5 відмінників навчання.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Голованівський-1, Петрівський-1, Новоархангельський-1, Світловодський-1, Устинівський-1, Новомиргородський-1, Кропивницький-1, Бобринецький-1, Знам'янський-1, Гайворонський-1, Долинський-1, Добровеличківський-1, Новоукраїнський-2, Олександрійський — 1, м. Олександрія-2, м. Світловодський-1, м. Кропивницький-6.

24 путівки, передбачених області відповідно до затвердженого Міністерством соціальної політики України розподілу, використано у повному обсязі.