Інформаційні послуги

Розпочалася VII зміна в УДЦ “Молода гвардія” •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 16 •липня• 2019, 10:09•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на VІІ тематичну зміну “Усі ми діти твої, Україно” для оздоровлення та відпочинку з 15 липня по 04 серпня 2019 року направлено 25 дітей пільгових категорій, а саме: 2 дитини, позбавлені батьківського піклування, 6 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 17 талановитих та обдарованих дітей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: м. Світловодськ-22, м. Кропивницький-3,

25 путівок, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.