Проведено перевірку ІІІ оздоровчої зміни •PDF• •Друк•
••Четвер•, 25 •липня• 2019, 14:39•

23 липня 2019 року комісією з проведення перевірок стану готовності та роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої кампанії 2019 року, склад якої затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 травня 2019 року № 758-р, проведено перевірку ІІІ оздоровчої зміни в ТОВ «ДОЗ «Чайка» (м. Гайворон).

До складу комісії входять представники департаменту соціального захисту населення, управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, управління  державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби  в області.

ІІІ оздоровча зміна в закладі розпочалась з 17 липня 2019 року, тривалість зміни - 21 день. В закладі перебуває 152 дитини.

Комісією перевірено стан організації виховної роботи в закладі, забезпечення педагогічним, медичним персоналом та стан дотримання санітарного законодавства та пожежної безпеки в закладі.