Проведена нарада з директорами інтернатних закладів •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 26 •липня• 2019, 13:56•

26 липня 2019 року заступником директора департаменту облдержадміністрації – начальником управління соціальних послуг Віталієм Юхименком  проведена нарада з директорами інтернатних закладів,  на якій були підведені підсумки   комплексних перевірок інтернатних закладів, здійснених за дорученням Міністерства соціальної політики України протягом червня-липня 2019 року.

Також на нараді розглянуто питання щодо підготовки інернатних закладів до роботи в осінньо-зимовий період   2019-2020 років.

За результатами наради надані відповідні доручення.