Область долучилась до акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 30 •липня• 2019, 13:23•

На привокзальній площі міста Кропивницький проведено акцію з інсталяцією фігур “Невидимі”.

Участь в акції взяли представники Національного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, а саме: департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, Головне управління Національної поліції України в області, управління патрульної поліції в області, Кропивницький міський центр безоплатної вторинної правової допомоги, та близько 70 громадян міста.

Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

В ході акції представники Національного механізму спілкувались з подорожуючими з метою підвищення рівня їх обізнаності щодо актуальності проблеми торгівлі людьми та важливості знань про те, як уберегти себе та близьких та роздавали листівки «ПротиДІЙТоргівліЛюдьми».