Український дитячий центр “Молода гвардія” •PDF• •Друк•
••Середа•, 07 •серпня• 2019, 09:54•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на VIII тематичну зміну “Незламні. Вільні. Незалежні” для оздоровлення та відпочинку дітей з 07 до 27 серпня 2019 року направлено 24 дітей пільгових категорій, а саме: 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 3 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 6 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, одна дитина, зареєстрована як внутрішньо переміщена особа, одна дитина, яка перебуває на диспансерному обліку, 4 відмінники навчання, 2 талановиті та обдаровані дитини.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Благовіщенський-1, Гайворонський-1, Долинський-1, Знам'янський-1, Кропивницький-1, Компаніївський-1, Новомиргородський-2, Новоархангельський-1, Новоукраїнський-2, Олекссандрійський-2, м. Знам'янка-2, м. Кропивницький-7, м. Олександрія-2.

24 путівки, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.