Міжнародний дитячий центр "Артек" •PDF• •Друк•
••Четвер•, 08 •серпня• 2019, 10:34•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на VIII тематичну  зміну “Наша земля - Ураїна” для оздоровлення та відпочинку дітей з 08 до 28 серпня 2019 року направлено 24 дитини пільгових категорій, а саме: 6 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування; 5 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 6 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, одна дитина, зареєстрована як внутрішньо переміщена особа, 2 дитини, які перебувають на диспансерному обліку, 4 відмінники навчання.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Бобринецький-1. Гайворонський-2,  Добровеличківський-2, Знам'янський-11, Кропивницький-1, Новгородківський-2, Новоукраїнський-2, Новоархангельський-1, Олександрійський-1, Петрівський-1, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-7, м. Олександрія-2.

24 путівки, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.