Про здійснення перевірки •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 12 •серпня• 2019, 11:34•

09 серпня 2019 року представниками комісії з проведення перевірок стану готовності та роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої кампанії 2019 року та заступником директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації здійснено виїзд в ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я», що знаходиться в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області.

Метою виїзду була перевірка організації роботи з оздоровлення та відпочинку дітей Кіровоградської області, які перебувають в закладі.

Зараз триває ІV оздоровча зміна, яка розпочалась 03 серпня 2019 року. Тривалість зміни 21 день.

В закладі перебуває 89 дітей з Кіровоградської області.

Під час перевірки комісія ознайомилась з роботою ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я», умовами проживання, організацією дозвілля і харчування дітей та поспілкувалася з вихованцями закладу.