Літнє оздоровлення дітей Кіровоградської області завершено •PDF• •Друк•
••Четвер•, 29 •серпня• 2019, 11:48•

28 серпня 2019 року в області завершилась кампанія літнього оздоровлення дітей.

Початку оздоровлення передувала велика робота по зміцненню матеріальної бази дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, приведення її до вимог законодавчих нормативів, формування штатів кваліфікованих педагогічних колективів та обслуговуючого персоналу тощо.

На території області функціонувало 5 таборів: ТОВ “ДЗОВ“Дружба” (с. Войнівка, Олександрійський район), ТОВ “ДЗОВ“Чайка” (м. Гайворон), ТОВ “ДЗОВ“Бригантина” (смт Новоархангельськ), ТОВ “ОК“Лісова пісня” (с. Оникієве, Маловисківський район) та ДЗОВ“Жовтень” (с.Бірки, Олександрівський район).

У 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету придбано 964 путівки для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки на загальну суму 7,5 млн.грн. З них до:

ТОВ “ДЗОВ“Дружба” - 340 путівок;

ТОВ “ДЗОВ“Чайка” - 340 путівок;

ТОВ “КО“Перлина Чорномор'я (смт Сергіївка, Одеська обл.) - 284 путівки.

В кожному з таборів організовано по 4 зміни.

Загальне підведення підсумків ще попереду, але вже зараз можна сказати, що оздоровлення дітей влітку 2019 року проведено на належному рівні. І що головне – уникнуто будь-яких надзвичайних ситуацій, на якісному рівні було організовано харчування та дозвілля дітей.

Літнє оздоровлення сприяло відновленню сил, знайомству з новими місцями і друзями та подарувало дітям незабутні емоції.

Незважаючи на те, що літня оздоровча кампанія завершилася, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації продовжується робота щодо направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства “Міжнародний дитячий центр “Артек” (м. Київ) і державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія” (м. Одеса). Ці заклади функціонують цілорічно.