IX тематична зміна в УДЦ "Молода гвардія" •PDF• •Друк•
••Середа•, 04 •вересня• 2019, 14:58•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на IX тематичну зміну “Я-бренд своєї країни” для оздоровлення та відпочинку дітей з 04 до 24 вересня 2019 року направлено 19 дітей пільгових категорій, а саме: 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 8 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 4 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 5 талановитих та обдарованих дітей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Бобринецький-1, Добровеличківський-1, Компаніївський-3, Кропивницький-1, Новоукраїнський-1, Олександрівський-2, Онуфріївський-1, Петрівський-1, м. Кропивницький-6, м. Олександрія-2.

19 путівок, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.