Інформаційні послуги

Про проведення апаратної наради •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 09 •вересня• 2019, 14:40•

09 вересня 2019 року під головуванням т.в.о. голови обласної державної адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів  облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в області, голів районних державних адміністрацій відбулася апаратна нарада.

Директор департаменту соціального захисту населення Олександр Догаров  доповідав про стан призначень та виплати населенню області компенсацій, пільг, субсидій та державних допомог.

Зокрема, протягом січня-серпня 2019 року всі види державної допомоги отримували 66,1 тис. сімей області, яку виплачено на суму 946,1 млн.грн.

Житлову субсидію нараховано на суму 621,6 млн.грн.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебувають 260,0 тис. пільговиків, яким надано пільг на суму 146,3 млн.грн.

Соціальні стипендії отримують 520 студентів (курсантів) вищих навчальних закладів на сму 5,4 млн.грн.

Всі види державної допомоги надаються вчасно, заборгованість з виплати відсутня.