18 вересня 2019 року проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат •PDF• •Друк•
••Середа•, 18 •вересня• 2019, 15:40•

18 вересня 2019 року під керівництвом т. в. о. голови облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У роботі комісії взяли участь представники міської ради міста Кропивницького разом із керівниками підприємств-боржників та в режимі он-лайн – керівники Кропивницької, Гайворонської, Голованівської райдержадміністрацій, а також Олександрійського і Світловодського міськвиконкомів.

В ході засідання директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров поінформував про стан  заборгованості із заробітної плати на економічно активних підприємствах області.

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах банкрутах доповів в.о. завідувача сектором з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції в області Антон Кривенко.

Під час обговорення питань посадові особи міськвиконкомів, райдержадміністрацій та керівники підприємств-боржників з виплати заробітної плати детально поінформували про суми заборгованості на підприємствах, а також про перспективи та шляхи її погашення, обговорили терміни здійснення виплат. За результатами засідання дано відповідні доручення.