Про проведення Ради •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 20 •вересня• 2019, 14:53•

20 вересня 2019 року в малому залі обласної державної адміністрації під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулось засідання Ради з питань діяльності підприємств та організацій осіб з інвалідністю при облдержадміністрації (далі — Рада).

На засіданні розглянуто звернення підприємству «Обласний центр трудової і соціальної реабілітації осіб з інвалідністю» Громадської організації «Всеукраїнська організація «Союз осіб з інвалідністю України» щодо надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування відповідно до Порядку надання дозволу на право користування  пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1010 (зі змінами).

Члени Ради одноголосно прийняли рішення щодо надання дозволу підприємству «Обласний центр трудової і соціальної реабілітації осіб з інвалідністю» Громадської організації «Всеукраїнська організація «Союз осіб з інвалідністю України» (ідентифікаційний код юридичної особи 23691478) на право користування пільгами з оподаткування:

з 01 жовтня 2019 року по  30 вересня 2020 року згідно з:

пунктом 142.1 статті 142 розділу ІІІ “Податок на прибуток підприємств” Податкового кодексу України;

з 01 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року згідно з:

абзацем першим пункту 8 підрозділу 2 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України (податок на додану вартість постачання товарів та послуг).