X тематична зміна “Артеківська козацька січ” в МДЦ "Артек" •PDF• •Друк•
••Середа•, 25 •вересня• 2019, 11:05•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на X тематичну  зміну “Артеківська козацька січ” для оздоровлення та відпочинку дітей з 25 вересня до 17 жовтня 2019 року направлено 23 дитини пільгових категорій, а саме: 9 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування; 13 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, одна дитина з інвалідністю.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Вільшанський-1, Благовіщенський-1, Гайворонський-1, Голованівський-1, Долинський-1, Знам'янський-1, Кропивницький-1, Маловисківський-1, Новомиргородський-1, Новоархангельський-1, Новоукраїнський-1, Олександрівський-1, Олександрійський-1, Петрівський-1, Устинівський-1, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-5, м. Олександрія-1, Світловодськ-1..

23 путівки, передбачених області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.