X тематична зміна в УДЦ "Молода гвардія" •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 30 •вересня• 2019, 10:21•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на X тематичну зміну “Гартуємо волю і міць” для оздоровлення та відпочинку дітей з 27 вересня до 17 жовтня 2019 року направлено 19 дітей пільгових категорій, а саме: 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 14 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 1 дитина з нвалідністю.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Бобринецький-1, Благовіщенський-1, Гайворонський-2, Голованівський-2, Долинський-2, Добровеличківський-2, Знам'янський-2, Маловисківський-2, Кропивницький-1, Новоукраїнський-1, Новоархангельський-1, м. Олександрія-2.

19 путівок, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.