Проведено селекторну нараду Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •жовтня• 2019, 12:18•

30 вересня 2019 року в малому залі обласної державної адміністрації було проведено селекторну нараду Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

У нараді взяли участь т.в.о. заступника голови облдержадміністрації С. Лобанова, представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, територіальний представник Міністерства у справах ветеранів,  тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, також активні представники  громадськості.

Під час наради були обговорені питання реалізації держаних та місцевих програм соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, у тому числі забезпечення їх санаторно-курортним лікування, професійною адаптацією та психологічною реабілітацією.