Обговорено перспективу створення в області притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •жовтня• 2019, 13:56•

01 жовтня 2019 року під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації О. Догарова пройшла зустріч з метою обговорення питання створення спеціалізованих служб підтримки для осіб, які постраждали від домашнього насильства (притулки, шелтери, кризові центри).

На зустріч були запрошені директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді С. Пастернак, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Н.Чернявська, директор Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської ГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” А. Волошина, представники громадської організації “Територія успіху” О. Горобець та Є. Гурницький.

Директор розповів про заходи, які проводяться в області з метою запобігання та протидії домашньому насильству.

В результаті зустрічі винесено пропозиції щодо створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та поставлені першочергові завдання в цьому напрямку.