ХІ тематична зміна в МДЦ "Артек" •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 21 •жовтня• 2019, 16:33•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на XI тематичну зміну “Знай свої права” для оздоровлення та відпочинку дітей з 18 жовтня до 07 листопада  2019 року направлено 23 дитини пільгових категорій, а саме:

2 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування; 21 дитина з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Бобринецький-1, Гайворонський-1, Голованівський-1. Добровеличківський-1, Долинський-1, Кропивницький-1, Маловисківський-2, Новоукраїнський-1, Олександрівський-1, Олександрійський-1, м. Кропивницький-5, м. Олександрія-4, м. Світловодськ-3.

23 путівки, передбачених області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.