ХІ тематична зміна в УДЦ "Молода гвардія" •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 21 •жовтня• 2019, 16:41•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на XI тематичну зміну “Платформа безпеки” для оздоровлення та відпочинку дітей з 20 жовтня до 09 листопада 2019 року направлено 19 дітей пільгових категорій, а саме: 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 16 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, .одна дитина взята на облік службою у справах дітей як така, що перебуває у складних життєвих обставинах.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином: Гайворонський-1, Долинський-1,  Маловисківський-1, Кропивницький-1, Новгородківський-1, Новомиргородський-1, Новоархангельський-1, Олександрійський-1, Онуфріївський-1, Петрівський-1, Світловодський-1, Устинівський-1, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-4, м. Олександрія-2.

19 путівок, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.