Підведення підсумків фотоконкурсу «Насильству – Ні!» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 13 •грудня• 2019, 17:00•

13 грудня відбулося засідання комісії з підведення підсумків фотоконкурсу «Насильству – Ні!», який відбувся  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Метою якого було привернення уваги суспільства до проблеми домашнього насильства, формування ціннісного ставлення до сімейних традицій, формування нульової толерантності до ганебного явища насильство, а також розкриття власного сприйняття поняття «запобігання насильству».

Конкурс передбачав участь дітей з фотороботами на тему «Дитинство без насильства» та дорослих з фотороботами «Світ без насильства».

До департаменту соціального захисту населення надійшло більше 70 фоторобіт з 23 територій області, з яких було організовано фотовиставку.

За підрахунками голосів комісією з підведення підсумків фотоконкурсу було визначено переможців.

Отже, за зайняті І, ІІ та ІІІ місця по кожній номінації власники фоторобіт будуть відзначені подарунками на Координаційній раді, засідання якої заплановано на 20 грудня 2019 року.