Підведення підсумків фотоконкурсу •PDF• •Друк•
••Субота•, 21 •грудня• 2019, 15:46•

21 грудня 2019 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Лобанової С.В. відбулося засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На засіданні розглянуто питання організації роботи в області щодо протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству.

Під час засідання Координаційної ради вручено дипломи та подарунки шістьом переможцям фотоконкурсу "Насильству-НІ!" у дитячій номінації "Дитинство без насильства" та дорослій номінації "Світ без насильства", що проходив в області у рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" з 25 листопада по 10 грудня.

За результатами засідання надано низку протокольних доручень, зокрема, щодо підсилення міжвідомчої взаємодії та вдосконалення комунікації з метою оперативного реагування на випадки торгівлі людьми та насильства.