Про проведення робочої зустрічі •PDF• •Друк•
••Середа•, 08 •січня• 2020, 14:25•

08 січня 2019 року в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації проведено робочу зустріч з представниками ВАТ «Кіровоградгаз» щодо проблемних питань розрахунків житлових субсидій та пільг на послугу з розподілу газу.

У нараді взяли участь заступник директора департаменту - начальник  управління сім'ї та соціальних виплат Кримська Н.М., заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та аналізу пільгового та пенсійного забезпечення Хандусенко Є.П., начальник відділу соціальної допомоги, грошових виплат та компенсацій Михальченко О.В., головний спеціаліст Маковійчук С.Ф.та представники ВАТ “Кіровоградгаз” Моцяк Г.В., Токаренко О.В., Собищанська Н.В.

У ході наради обговорено окремі питання надання пільг та житлових субсидій на послугу з розподілу газу у 2020 році.