Забезпечення житлом дітей-сиріт •PDF• •Друк•
••Середа•, 08 •січня• 2020, 14:33•

На 2019 рік області було передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в сумі 30,0 млн.грн. 15 листопада 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято рішення (Розпорядження №1081-р) про виділення для області додаткових коштів на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у сумі 8,0 млн.грн.
Завдяки додатковим коштам з'явилася можливість виплатити компенсації за придбання житла ще 25 статусним дітям з області.
Загалом відповідні компенсації цього року отримали 117 дітей. Скористатися ними вони можуть винятково для придбання житла протягом 2019 та 2020 років.
За рахунок грошової компенсації у 2019 році 36 дітей вже придбали житло на загальну суму 11,4 млн.грн.