Про проведення селекторної наради •PDF• •Друк•
••Четвер•, 09 •січня• 2020, 18:00•

09 січня 2020 року департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено селекторну нараду в режимі онлайн з питань виплати пільг та житлової субсидії готівкою, придбання житла дітям-сиротам.

На нараді підведені підсумки роботи з виплати житлової субсидії, пільг та державних допомог у 2019 році. Обговорені питання щодо стану використання субвенції на придбання житла для дітей-сиріт, а також про впровадження програмного комплексу “Інтегрована інформаційна система “Соціальна громада”. Також обговорені питання щодо практичного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №576 в частині надання соціальних послуг стаціонарного догляду в інтернатних закладах області.

У селекторній нараді взяли участь директор департаменту Олександр Догаров, заступник директора департаменту Надія Кримська, заступник директора департаменту Віталій Юхименко, заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та аналізу пільгового та пенсійного забезпечення Євгенія Хандусенко, начальник відділу соціальної допомоги, грошових виплат та компенсацій Олена Михальченко та начальники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрації та міськвиконкомів області.