Онлайн-оформлення допомоги при народженні дитини та компенсації послуги «Муніципальна няня» та житлової субсидії •PDF• •Друк•
••Середа•, 18 •березня• 2020, 18:31•

У зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації рекомендує громадянам скористатися можливістю онлайн-оформлення допомоги при народженні дитини, компенсації на відшкодування вартості послуги «Муніципальна няня» та житлової субсидії.

Онлайн-оформлення допомоги при народженні дитини:

– заповнення електронної форми заяви на сайті Мінсоцполітики e-services.msp.gov.ua;

– засвідчення заяви електронним цифровим підписом та подання її на розгляд.

При заповненні заяви слід зазначити відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються. Також потрібно обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати (особистий банківський рахунок або відділення «Укрпошти»). Крім цього, копія свідоцтва про народження дитини додавати не потрібно – працівники департаменту самостійно перевіряють онлайн наявність відповідного свідоцтва у реєстрі актів цивільного стану.

Онлайн-оформлення компенсаційної виплати «Муніципальна няня»:

– заповнення електронної форми заяви про надання компенсації послуги «Муніципальна няня» на сайті e-nanny.ioc.gov.ua;

– заповнення електронної форми заяви про перерахування коштів для компенсації послуги «Муніципальна няня» із зазначенням рахунка в установі банку.

Також необхідно додати:

скановану копію договору між отримувачем послуги «Муніципальна няня» та муніципальною нянею;

відомості, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги “Муніципальна няня” (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка) в електронній формі.

відомості про свідоцтво про народження дитини (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я, по батькові дитини, прізвище, ім’я, по батькові батьків);

скановану копію документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);

скановану копію рішення місцевого органу виконавчої влади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Заповнені заяви потрапляють автоматично через виплатну систему Мінсоцполітики до департаменту соціального захисту за місцем реєстрації заявника, де перевіряються подані документи і призначається допомога.

Онлайн-оформлення житлової субсидії:

-документи для призначення житлової субсидії (заява та декларація) можна подати через сайт Мінсоцполітики subsidii.mlsp.gov.ua