В області триває робота з призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 02 •червня• 2020, 11:24•

01 червня 2020 року в область надійшли кошти для виплати допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям 1 та 2 групи платників єдиного податку, у сумі 3.6 млн.грн., які перераховані на рахунки управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів та найближчим часом будуть виплачені отримувачам.

В області продовжується щоденна робота щодо прийому документів та призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям 1 та 2 групи платників єдиного податку.

На сьогоднішній день за призначенням допомоги звернулось 1105 фізичних осіб-підприємців, з яких по 1041 справам прийняте відповідне рішення.