Відбулося засідання регіональної комісії •PDF• •Друк•
••Четвер•, 27 •серпня• 2020, 16:11•

26 серпня 2020 року відбулося засідання регіональної комісії з питань формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На 2020 рік області передбачені кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  в сумі 50,7 млн.грн.

Регіональною комісією з питань формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа схвалено пропозицію щодо розподілу коштів Субвенції за наступними напрямами:

на придбання житла у прийнятих в експлуатацію житлових будинках для дитячих будинків сімейного типу – 1 800 000 грн.

на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення – 48 947 800 грн.;

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від від 15 листопада 2017 року №877 регіональною комісією сформовано регіональний загальний список дітей відповідно до дати взяття на квартирний облік та пропозиції щодо розподілу субвенції між конкретними дітьми в порядку черговості.

Грошову компенсацію отримають 137 дітей на 36 територіях області.