Селекторна нарада щодо питань реалізації з 01 вересня 2020 року по 31 грудня 2021 року пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 28 •серпня• 2020, 16:29•

28 серпня 2020 року Міністерством соціальної політики України проведено селекторну нараду з питань реалізації з 01вересня 2020 року по 31 грудня 2021 року пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” відповідно до схваленої Урядом 29.07 2020 року постанови №744 “Деякі питання реалізації проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Під час селекторної наради представникам регіонів надано роз'яснення щодо механізмів реалізації норм постанови Кабінету Міністрів України №744 від 29 липня 2020 року, зокрема алгоритму роботи управлінь з питань соціального захисту населення та банківських установ, та зобов'язано визначити відповідальних осіб структурних підрозділів, які будуть вести облік заяв, контроль призначення та виплату грошової компенсації.

З 01 вересня 2020 року починає працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Відтепер у батьків є право обирати, що для їх малюка є необхідним: чи потрібен їм одяг, якщо в них вже є діти, особливо діти які мають маленьку різницю у віці, або якщо дитина має алергію і їй не підходять засоби, передбачені у натуральній формі пакунку.