ІХ тематична зміна в МДЦ "Артек" •PDF• •Друк•
••Четвер•, 03 •вересня• 2020, 07:44•

До Міжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на IX тематичну зміну “Ми-майбутні чемпіони” для оздоровлення та відпочинку дітей з 02 до 22 вересня 2020 року направлено 26 дітей пільгових категорій, а саме:

10 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 16 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами, містами, об'єднаними територіальними громадами області розподілені наступним чином: Благовіщенський-2, Вільшанський-1, Гайворонський-1, Голованівський-4,  Долинський-1, Добровеличківський-1, Компаніївська об'єднана територіальна громада-1, Маловисківський-1, Новгородківський-2, Новомиргородський-1, Олександрійський-1, Петрівський-1, Світловодський-1, Устинівський-1, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-5, м. Олександрія-1.

26 путівок, передбачених області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.