ІХ тематична зміна в УДЦ "Молода гвардія" •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 04 •вересня• 2020, 10:23•

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса) на IX тематичну зміну “Сузір'я гри” для оздоровлення та відпочинку дітей з 04 вересня 2020 року направлено 17 дітей пільгових категорій, а саме: 10 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одна дитина, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами, містами та об'єднаними територіальними громадами області розподілені наступним чином: Бобринецький -1. Знам'янський-2, Компаніївський-1, Маловисківський-2, Новомиргородський-1, Новоаррхангельський-1, Онуфріївський-1, м. Кропивницький-5, м. Олександрія-1, м. Світловодськ -1, Приютівська об'єднана територіальна громада-1.

17 путівок, передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.