Запрошуємо скористатися освітнім серіалом “Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству” •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 09 •жовтня• 2020, 12:10•

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство внутрішніх справ презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству.

Освітній серіал “Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству” — безкоштовний курс, який підкаже, куди звернутися потерпілим, як це зробити правильно та як зарадити, якщо ви стали випадковим свідком домашнього насильства. З серіалу можна дізнатись про те, що таке домашнє насильство, та яким воно буває, до кого звертатися по допомогу, законодавство та повноваження поліції, планування власної безпеки, та як допомогти постраждалим від домашнього насильства.

Держава продовжує шукати нові підходи для інформування суспільства, щоб максимально формувати нульову толерантність до будь-яких проявів насильства, для того щоб зупинити його мовчазне схвалення або виправдовування. Зробити явище домашнього насильства ще більш видимим, щоб ніхто не залишався осторонь в разі цієї проблеми. Цей серіал – якісно новий продукт, який не лише інформує населення про те, що таке домашнє насильство, куди звертатися, як діяти, а також навчає інструментам, які можуть допомогти в разі проблеми домашнього насильства.

Освітній серіал можна безкоштовно переглянути за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/countering-domestic-violence