З 29 жовтня по 04 листопада 2020 року в Кропивницькому буде знаходитись виставка “Очікування Vs Реальність” •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 23 •жовтня• 2020, 15:50•

Метою виставки є підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понят як торгівля людьми та експлуатація.

У виставці знайшли відображення історії постраждалих українців, які в пошуках кращого життя приймали, подекуди, пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій.

Організаторами даної виставки є Міністерство соціальної політики України, Міжнародна громадська організація “А21 Україна”, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Офіційне відкриття відбудеться о 14:00 біля бібліотеки ім. Д.І. Чижевського (вул. В.Перспективна, 24).

Кожен відвідувач виставки матиме можливість поспілкуватись з представниками департаменту соціального захисту населення, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб, обласного центру зайнятості, Головного управління Національної поліції України в області, ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» та отримати поради щодо того як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Виставка буде знаходитись в Кропивницькому до 04 листопада 2020 року. Загалом, виставка побуває в 18 містах України.