На І оздоровчу зміну направлено 100 дітей •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •червня• 2021, 12:35•

01 червня 2021 року на І оздоровчу зміну направлено 100 дітей Кіровоградської області на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я», що розташований в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області.

Путівки придбано за рахунок коштів обласного бюджету для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, у тому числі: дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, дітям, батьки яких є учасниками бойових дій, віком від 7 до 18 років.

Діти оздоровлюватимуться у таборі з 01 по 21 червня 2021 року з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Упродовж І зміни діти будуть відпочивати та отримувати насолоду від проведеного часу.

Це лише перший етап оздоровчої кампанії 2021 року.

Загалом, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з обласного бюджету на 2021 рік для оздоровлення дітей виділено  9,6 млн. гривень, що дозволило придбати путівки для 880 дітей пільгових категорій в ДОЗ «Бригантина», який знаходиться в смт Новорахангельску та ДЗОВ «Дружба» на Олександрійщіні.

Також діти області мають можливість поїхати на тематично-оздоровчі зміни в дитячі центри «Артек» та «Молода гвардія» за рахунок коштів державного бюджету.

Так, 30 та 31 травня 2021 року 26 дітей пільгових категорій направлено в Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) та 20 дітей – в Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця). Тривалість зміни також 21 день.

Бажаємо всім дітям гарного відпочинку та оздоровлення у дитячих таборах.