На Кіровоградщині розпочато реалізацію проєкту «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 11 •червня• 2021, 07:28•

Начальник відділу сім’ї та оздоровлення дітей Вікторія Янковська взяла участь у презентації проєкту «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади».

Реалізацією проєкту в області здійснює громадська організація Обласний жіночий інформаційний центр спільно із Кіровоградською обласною універсальною науковою бібліотекою ім.Д.І.Чижевського завдяки підтримці Урядом Канади програми «Голос жінок і лідерство – Україна», яку реалізує Український Жіночий Фонд.

Мета проєкту - організація інформаційно - просвітницької кампанії «Ми рівні» в 14 об’єднаних територіальних громадах області шляхом проведення у публічних бібліотеках новостворених громадах інформаційних сесій для жінок з медіа грамотності, електронного урядування, критичного мислення, жіночого лідерства та створення на їх базі інформаційних хабів з ґендерних питань.

Учасниці проєкту дізнаються багато корисного, здобудуть нові навички, отримають істотний імпульс для подальшої лідерської роботи та зможуть окреслити шлях власного розвитку як лідерок у межах своєї громади чи спільноти.

Департамент соціального захисту населення, як координатор з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в області, всебічно підтримуватиме реалізацію зазначеного проєкту.