Відбулося засідання ради •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 11 •червня• 2021, 14:19•

11 червня 2021 року під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації  Світлани Лобанової відбулося засідання ради з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю при облдержадміністрації за результатами якого підприємству об’єднання громадян “Олександрійське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих” відповідно до “Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року №1010 (зі змінами), надано дозвіл на право користування пільгами з оподаткування з 01 липня 2021 року по 30 червня 2022 року згідно з:

п.п. 282.1.2 пункту 282.1 ст. 282 розділу ХІІ “Податок на майно”;
пунктом 142.1 статті 142 розділу ІІІ “Податок на прибуток підприємств” Податкового кодексу України.

абзацем першим пункту 8 підрозділу 2 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України (податок на додану вартість постачання товарів та послуг).