Про перевірку ТОВ «ДЗОВ «Чайка» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 09 •липня• 2021, 08:36•

08 липня 2021 року комісією з проведення перевірок стану готовності та роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої кампанії 2021 року, здійснено виїзд до ТОВ «ДЗОВ «Чайка» (м. Гайворон).

Склад комісії затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 31 травня 2021 року №429-р, а саме: представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області, Головного управління  Держпродспоживслужби в області, Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, управління Держпраці в області.

Заклад розташований серед соснового та дубового лісів, на лівому березі річки Південний Буг.

В закладі зараз триває І оздоровча зміна, на якій оздоровлюється 96 дітей, у тому числі діти з інтернатних закладів Кіровоградської області.

Це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки відповідно до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Комісія ознайомилась з роботою закладу, станом виховної роботи, умовами проживання та організацією дозвілля дітей, забезпечення педагогічним, медичним персоналом, працівниками харчоблоку, перевірила стан дотримання санітарного законодавства,  законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань охорони праці.