Про перевірку ДОЗ «Дивограй» •PDF• •Друк•
••Середа•, 14 •липня• 2021, 14:26•

14 липня 2021 року комісією з проведення перевірок стану готовності та роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої кампанії 2021 року, здійснено виїзд до «ДОЗ «Дивограй» (с. Бірки, Кропивницький район).

Склад комісії затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 31 травня 2021 року №429-р, а саме: представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції Українив Кіровоградській області, Головного управління  Держпродспоживслужби в області.

І оздоровча зміна в закладі почалася 29 червня 2021 року.

Зараз в закладі оздоровлюється 20 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Комісія ознайомилась з роботою закладу, станом виховної роботи, умовами проживання та організацією дозвілля дітей, забезпечення педагогічним, медичним персоналом, працівниками харчоблоку, стан дотримання санітарного законодавства та пожежної безпеки в закладі, поспілкувалась з дітьми.