Інформаційні послуги

Про направлення дітей на VІ зміну до ДП «УДЦ «Молода гвардія» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 16 •липня• 2021, 08:25•

15 липня 2021 року на VІ тематичну зміну «Україна-єдина родина!» до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) направлено 26 дітей пільгових категорій.

Це діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти учасників бойових дій (АТО/ООС), діти з інвалідністю, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та відмінники навчання.

Путівки у кількості 26 штук, що надані області Міністерством соціальної політики України, розподілені між міськими, селищними, сільськими радами області:

м.Кропивницький – 10 путівок, м.Знам’янка – 1 путівка, м.Бобринець – 3 путівки, м.Благовіщенськ – 3 путівки, м. Гайворон – 2 путівки, , смт Голованівськ – 2 путівки, м. Долинська – 2 путівки, смт Устинівка – 2 путівки, с. Первозванівка – 1 путівка.

Зміна триватиме з 15 липня по 04 серпня 2021 року.

Бажаємо дітям оздоровитися та цікавого і змістовного провести час.