Про направлення дітей на VІ зміну в МДЦ «Артек» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 16 •липня• 2021, 14:11•

16 липня 2021 року на VІ оздоровчо-тематичну зміну “Змінимо світ на краще” до державного підприємства “Міжнародний дитячий центр “Артек” (м. Київ, Пуща Водиця) направлено 20 дітей Кіровоградської області.

Це які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: 3 дитини-сироти, 7 дітей з багатодітних сімей, 4 дитини, батьки яких є учасниками бойових дій (АТО/ООС), 2 дитини з інвалідністю, 3 відмінника навчання та 1 дитина – учасник творчого колективу.

Путівки у кількості 20 штук, що надані області Міністерством соціальної політики України, розподілені між територіальними громадами області:

м. Кропивницький – 2 путівки

м. Бобринець – 2 путівки

м. Новоукраїнка – 5 путівок

м. Мала Виска – 2 путівки

смт Голованівськ - 1 путівка

смт Олександрівка – 2 путівки

с. Катеринівка - 2 путівки

с. Первозванівка – 3 путівки

с. Ріне - 1 путівка

Зміна триватиме три тижні, до 05 серпня 2021 року.

Бажаємо дітям приємного та змістовного відпочинку, відновити сили та покращити здоров'я.