Про направлення дітей на VІІІ зміну в МДЦ «Артек» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 06 •вересня• 2021, 08:08•

03 вересня 2021 року на VІІІ оздоровчо-тематичну зміну “Олімпійці серед нас” до державного підприємства “Міжнародний дитячий центр “Артек” (м. Київ, Пуща Водиця та Житомирське шосе) направлено 21 дитину Кіровоградської області.

Це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти, батьки яких є учасниками бойових дій (АТО/ООС), діти з числа внутрішньо переміщених осіб, відмінники навчання, діти - переможці Всеукраїнських та обласних олімпіад.

21 путівку, що надана області Міністерством соціальної політики України, розподілено між територіальними громадами області:

м. Кропивницький – 2 путівки

Вільшанська громада – 1 путівка

Новоархангельська громада – 1 путівка

Долинська громада – 2 путівки

Компаніївська громада - 2 путівки

Новгородківська громада - 2 путівки

Устинівська громада - 2 путівки

Гурівська громада – 1 путівка

Кетрисанівська громада – 1 путівка

Субботцівська громада - 1 путівка

Помічнянська громада - 1 путівка

Новомиргородська громада – 2 путівки

Добровеличківська громада – 2 путівки

Новопражська громада – 1 путівка

Зміна триватиме три тижні, що передбачено законодавством, тобто до 23 вересня 2021 року.

Бажаємо дітям приємного та змістовного відпочинку, відновити сили та покращити здоров'я.