Про направлення дітей на VІІІ зміну в УДЦ «Молода гвардія» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 06 •вересня• 2021, 08:11•

04 вересня 2021 року на VІІІ оздоровчо-тематичну зміну “У кадрі - гра” до державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія” (м. Одеса) направлено 18 дітей з Кіровоградської області.

Це діти, які відповідно до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме:
діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти учасників бойових дій (АТО/ООС), а також талановиті діти – переможці Всеукраїнського форуму юних екологів.

Путівки, що надані області Міністерством соціальної політики України, розподілені між міськими, селищними, сільськими радами:

Компаніївська громада - 1 путівка

Гурівська громада - 1 путівка

Катеринівська громада – 2 путівки

Суботцівська громада - 1 путівка

Новоукраїнська громада – 1 путівка

Новомиргородська громада – 2 путівки

Маловисківська громада – 1 путівка

Злинська громада – 1 путівка

Приютівська громада – 1 путівка

Великоандрусівська громада – 2 путівки

Попельнастівська громада – 2 путівки

м. Кропивницький – 3 путівки

Зміна триватиме з 04 до 24 вересня 2021 року.

Програма тематичної зміни розроблена закладом з максимальним використанням природно-кліматичних умов. Розклад навчання у загальноосвітній школі центру сформований теж із врахуванням погодних умов щоб ефективно використати усі дні сонячної погоди для перебування дітей на свіжому повітрі.

Сподіваємось, що подарунком для дітей буде привітна тепла погода, щоб діти змогли ще й поніжитися на пляжі під теплим вересневим сонечком.